• O nas

Zola Studio to firma powstała w 2012 roku, z zamiłowania do pięknych wnętrz, "ubranych" w idealnie skomponowane dodatki. Tworzenie kompozycji przedmiotów pasujących do siebie, od materiału, koloru, faktury, wzoru aż po funkcję, to nasz konik.

Na specjalne zamówienie klientów kompleksowo "ubieramy" mieszkania, apartamenty, domy w wysmakowane wazony, donice, świeczniki, rzeźby, misy, pojemniki, dywany, popielnice i wiele, wiele innych, nadając im indywidualny charakter i „nowe życie”. W kompozycji i zestawieniu produktów bardzo często współpracujemy z Państwa architektami wnętrz. W doborze naszego asortymentu pomaga nam jedna z najlepszych architekt wnętrz AGNIESZKA ZYDOROWICZ. To ona jest także autorką i projektantką wzorów poduch z serii ZOLA :).

Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi producentami, dystrybutorami dodatków wyposażenia wnętrz. Zawsze jednak skupiamy się na jakości oraz oryginalności sprzedawanych przez nas produktów. Współpracujemy między innymi z Van Roon, Col Mulder, Eichholtz, Lene Bjerre, Artelore, Galeria Plakatu, Artpol, Guax, Light & Living, Villa Buti i wiele innych.

Nasze hobby to wyjazdy na międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, ale także pchle targi, jarmarki europejskie oraz polskie i poszukiwanie jedynych, oryginalnych i niepowtarzalnych produktów dla naszych indywidualnych klientów.

Prowadzimy także wypożyczalnię kompletów wyposażenia wnętrz, które aktualnie posiadamy na stanie w magazynie. Nasz klient zawsze może "ubrać" swoje mieszkanie / dom np. przed sprzedażą lub ważnym przyjęciem, sesją filmową czy fotograficzną, a następnie zwrócić komplet.

ZAPRASZAMY!