ZOLA

20 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz

W Warszawie stworzyliśmy miejsce, w którym od 2012 roku oferujemy bogaty wybór elementów do dekoracji wnętrz – gotowych i na zamówienie. Na czele firmy stoi Agnieszka Kęciek-Zydorowicz, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej mająca wieloletnie doświadczenie w branży.

Jesteśmy jedynym sklepem w Polsce, gdzie pod jednym dachem i pod okiem architekta klienci mogą wyposażyć cały dom w wysokogatunkowe, posegregowane stylistycznie produkty – od podłogi, przez meble, aż po dodatki.

Sprzedajemy artykuły polskich i zagranicznych producentów.

W ofercie znaleźć można między innymi:

  • meble – stoły, biurka, stoliki kawowe, krzesła, fotele, sofy, komody, regały, łóżka,
  • elementy oświetlenia – lampy stołowe, podłogowe, wiszące, plafony, kinkiety, lampy biurkowe, abażury, żarówki,
  • dywany,
  • akcesoria dekoracyjne – świeczniki, lampiony, świece, wazony, donice, pojemniki, tace, karafki, patery, etażerki, chłodziarki, otwieracze do alkoholi, popielniczki, wsporniki do książek, wieszaki, pojemniki na parasole, zegary, ramki na zdjęcia,
  • dekoracje ścienne – obrazy, lustra, ramy, tapety
  • tekstylia – poduszki, narzuty, koce, zasłony,
  • wyposażenie hoteli – pakiet ekonomiczny lub pakiet LUX.

Wnętrza odzwierciedlające styl życia

Nasze produkty są starannie selekcjonowane z myślą o komponowaniu ich w estetyczne i funkcjonalne zestawy. By w pełni oddawały styl życia klientów, podzieliliśmy je na kategorie. Dzięki nim mają Państwo możliwość kreacji wymarzonego wnętrza – od biznesowego klimatu Nowego Jorku, przez tętniący orient rodem z Indii, do spokojnej i klimatycznej Prowansji.

Współpraca z europejskimi liderami

Od 2007 roku zajmujemy się dystrybucją i handlem produktami najlepszych europejskich producentów. Współpracujemy z firmami kreującymi najnowsze trendy designu, w tym z Van Roon Living, Lene Bjerre, Pomax, Quadarte i Cor mulder, Sahrai, Abhika, Artelore, Light&Living, Villa Buti, LifeStyle 94, Zenza, Goodwill, C&S Davoy i XVL. Znaczna część naszych produktów jest obecnie niedostępna na rynku polskim. Na życzenie klientów nawiązujemy kontakty i sprowadzamy artykuły wyposażenia wnętrz do Warszawy z całego świata.

Sztuka doskonalenia

Od trzech lat nieustannie rozwijamy naszą firmę. Przekształcamy ją w spółkę, która oprócz sprzedaży produktów zagranicznych, tworzy własną kolekcję mebli i dodatków. W tym celu współdziałamy z uznanymi polskimi producentami. W najbliższych latach planujemy wystawiać naszą kolekcję na branżowych targach międzynarodowych.

Urządziliśmy Kancelarię Prezydencką – urządzimy Ciebie

Wyposażaliśmy domy klientów indywidualnych oraz firm. Na koncie mamy wyposażenie Kancelarii Prezydenckiej, PERI, PROCHEM, JMP FLAUER i wielu innych.

Dekoracja i wyposażenie wnętrz. W Warszawie – zgodnie z trendami, solidnie i terminowo.
Zapraszamy do kontaktu!