Listy prezentowe

Jeżeli planują Państwo ślub i obawiają się nietrafionych prezentów  serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest utworzenie indywidualnie dopasowanej listy prezentowej!

Jak to działa:

Krok 1:

Kontaktują się Państwo z nami przez wypełnienie poniższego formularza. W formularzu oprócz podania swoich danych kontaktowych, maja Państwo możliwość zaznaczenia okienka o współpracy ze sklepem RTV i AGD. Co to oznacza? Oznacza to tylko tyle, że mogą Państwo na swojej liście prezentowej umieścić produkty również z tego sklepu, a my je dostarczymy.

Krok 2:

Wysyłam do Państwa wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia informacji o chęci wykonania listy prezentowej oraz prośbą o wyszczególnienie interesujących Państwa produktów oraz podpisaniem zobowiązania o współpracy w zakresie tworzenia oraz wykonania listy prezentowej (druk w załączniku)

Krok 3:

Przesyłają Państwo do nas w formacie Word, Pdf lub Excel listę wymarzonych prezentów oraz wypełniony i podpisany formularz

Krok 4:

Otrzymują Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem, iż otrzymaliśmy listę prezentową i formularz

Krok 5:

Po około 3 dniach otrzymują Państwo od nas wiadomość e-mail z linkiem do Państwa indywidualnej listy prezentowej, na której Goście mogą rezerwować prezenty.
E-mail będzie zawierał również prośbę o przesłanie listy gości wraz z kontaktem do nich: adres e-mail oraz telefon (jeżeli adres e-mail jest niedostępny prosimy tylko o telefon)

Krok 6:

Teraz czekają Państwo już tylko na swoje wymarzone prezenty.

Informacje dodatkowe

  • Listy prezentowe tworzymy co najmniej na 2 miesiące przed przewidywaną datą ślub. Wynika to z faktu, iż chcemy Państwu zapewnić jak najbardziej profesjonalną obsługę i mieć pewność, iż wszystkie zamówione produkty trafią do Gości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres *

Telefon *

Email *

Informacje dodatkowe

Chcę również skorzystać z oferty współpracującego sklepu z wyposażeniem RTV i AGD

* - pole wymagane