Projekt łazienki

Zapraszamy do wykonania projektu łazienki!
Pracujemy z najlepszymi architektami, którzy wykonali już nie jeden taki projekt!
W swojej ofercie posiadamy bardzo ciekawe i cieszące się dużym zainteresowaniem produkty funkcjonalno – dekoracyjne do łazienki!

Zapraszamy!

Cena: 100 zł/m², w zakres usługi wchodzą:

 1. Trzy wersje aranżacyjne pomieszczenia
 2. Stworzenie układu funkcjonalno – przestrzennego
 3. Propozycje ceramiki łazienkowej w wyznaczonym budżecie
 4. Propozycje materiałów wykończeniowych w wyznaczonym budżecie
 5. Lokalizacja i układ w pomieszczeniu ewentualnej zabudowy stolarskiej – szafy, szafki na wymiar itp. (jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem szczegółowego projektu mebla zapraszamy do zakładki „Projekty pojedynczych mebli”)
 6. Propozycje ewentualnych mebli wolnostojących
 7. Schemat układu podłóg
 8. Schemat układu okładzin ściennych
 9. Propozycje kolorystyki
 10. Schemat oświetlenia
 11. Propozycje kinkietów
 12. Propozycje dodatków funkcjonalno – dekoracyjnych: dozowniki do mydła, kubeczki na szczotki, wieszaki, ręczniki, dywaniki itp.
 13. Rzuty oraz przekroje pomieszczenia

Informacje dodatkowe:

 • Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem dodatkowo indywidualnej wyceny armatury, ceramiki łazienkowej, materiałów wykończeniowych, prosimy o zaznaczenie okienka w dole formularza; Koszt wykonania jednej wyceny to: ……… zł.
 • Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem dodatkowo widoków 3D, prosimy o zaznaczenie okienka w dole formularza; dokonamy indywidualnej wyceny w zależności od Państwa wymagań.
 • Czas wykonania usługi wynosi od tygodnia do dwóch tygodni.
 • Jeśli są Państwo zainteresowani doborem tylko części wymienionych w usłudze elementów, cena maleje proporcjonalnie; np.: „ Chcę wymienić tylko kinkiety oraz dobrać pasujące dodatki” cena to 2/12; Jeśli nie są Państwo pewni ceny, prosimy o opisanie zakresu usługi , a my wycenimy ją dla Państwa.
 • Wszystkie wykorzystywane w projekcje elementy dekoracyjne są produktami dostępnymi w naszym sklepie bezpośrednio lub na zamówienie; Wszystkie produkty są jednak uniwersalne w swoim charakterze, dostępne na rynku polskim. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zakupy na podstawie projektu w naszym sklepie, otrzymają Państwo szczególne warunki rabatowe od 10% do nawet 35% w zależności od wielkości zamówienia.
 • W przypadku zainteresowania indywidualnym doborem oraz wyceną materiałów ściennych oraz podłogowych prosimy o zaznaczenie okienka w dole formularza oraz prosimy o określenie interesujących Państwa kierunków wykończenia w okienku „ Informacje dodatkowe”
 • Gdy są Państwo zainteresowani indywidualnymi rozwiązaniami w łazience np. ogrzewanie podłogowe, prosimy o informacje w okienku „Informacje dodatkowe”; Tego typu indywidualne rozwiązania również wyceniamy w zależności od przypadku
 • Jeżeli poszukują Państwo solidnych wykonawców również chętnie pomożemy. Jeśli są Państwo zainteresowani tym tematem zapraszamy do zakładki „Usługi wykonawcze”

Materiały potrzebne do stworzenia projektu:

 • Zwymiarowany rzut, przekrój pomieszczenia, wraz z elementami, które w nim pozostają. Gdy nie posiadasz inwentaryzacji przejdź do zakładki „Inwentaryzacja” i zamów ją.
 • Zdjęcia pomieszczenia, zdjęcia ewentualnych elementów istniejących, do których ma być dobierana aranżacja.
 • Opis wymagań funkcjonalnych pomieszczenia np.: „ Chciałam prosić o zaprojektowanie łazienki z prysznicem, w łazience ma się również znaleźć ukryta pralka, bidet oraz wanna .”
 • Zdjęcia inspiracyjne, określające kierunek aranżacji, kolorystykę, styl, upodobania itp. Wszystko to co mogłoby pomóc w zaprojektowaniu Państwa wymarzonej łazienki.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres *

Telefon *

Email *

Zainteresowana/y jestem standardem wykończenia:
niskimśrednimwysokim
Zamawiam indywidualny dobór oraz wycenę armatury, ceramiki łazienkowej, oświetlenia
Zamawiam indywidualne opracowanie oraz wycenę materiałów ściennych i podłogowych

Informacje dodatkowe

Chcę również zamówić widok 3D

* - pole wymagane